دردواره

مشکل درد عشق را حل نکند مهندسی ...

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

نامه ۳

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

با عرض سلام و احترام؛

حقیقت امر این است شما جزو آن دسته از مسئولینی هستید که دوست ندارم با لحنی رسمی به صحبت با شما بپردازم پس همین اول عذر مرا بابت لحن غیر رسمی نامه بپذیرید.

اما بعد

شاید جزو معدود انتخاباتی بود و باشد که از مدت ها قبل تصمیمم از خیلی وقت  پیش از موعدش گرفته شده بود. دقیقش را بخواهید بر میگردد به سال 93 که رای من قالیباف بود و با یه سری استدلال مسخره ای که برای خودم چیدم عوض شد، متوجه اشتباه خودم در رای ندادن به شما شدم. پس عذر خواهی دوم را بابت فعل سال 92 م را نیز بپذیرید.

یه کم بعد از گذشتن این دولت فهمیدم که اشتباه کردم و تصمیم به جبران گرفتم و از همان سال مطمئن بودم بر می‌گردید و اینبار بی هیچ اتدلالی رایم بر نمی‌گردد و برای موفقیت شما تلاش خواهم کرد. یادم هست در آن شلوغی های املاک نجومی ریز و درشت قضیه را دنبالش رفتم از قوه قضاییه تا کسانی که روزی همرزم و همکار شما بودند تا پس فردا که به میدان آمدید حرف داشته باشم برای دفاع از مدیریت و منش و روش شما.

دیروز که خبر انصراف شما را از بچه های شرکت شنیدم اول گفتم مثل بقیه خبرهای انتخاباتیه که داره پخش می‌شه، اما بیانیه‌ی شما که اومد فقط میتونم بگم کامل در شوک رفتم.

 از دیروز که فکر می‌کنم نه دستم به رای دادن به آقای روحانی می‌رود و نه دلم به سمت آقای رییسی کشیده می‌شود. نه بخاطر خود ایشون، که به خاطر افرادی که دور ایشون رو گرفتن. بخاطر کسایی که حتم دارم، حتم دارم، حتم دارم در انصراف شما بی تاثیر نبودن. بخاطر اعضای گروهی که به شما کفتن بیا و همان روزهای اول رییسی را اصلح معرفی کردند...

بگذریم، این نامه دردنامه ای هست و نیست ولی قصد طولانی شدنش را هم ندارم. این نامه را نوشتم که بنا بود اشتباهاتم را جبران کنم ولی باز قسمت نبود و نشد. اما از همین نامه استفاده می‌کنم و تشکر می‌کنم از شما بخاطر اینکه توی ذهن من خوب بودید، علی رغم همه تهمت ها خوب ماندید و ان شالله خوب باقی خواهید ماند. امیدوارم روزگار طوری بچرخد که روزی قسمت شود و از نزدیک نیز با هم ملاقاتی را داشته باشیم و باقی حرف ها باشد برای ملاقات رو در رو، چون هم خرف زیاد است و هم سوال!

خداوند پشت و پناهتان

یا علی _علیه السلام_

والسلام علیکم

بیست و ششم اردیبهشت 1396

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
حامد

تولدِ بهترین

بمیرید، بمیرید، به پیش شه زیبا

برِ شاه چومردید، همه شاه و شهیرید


+ وقتی این آهنگ اومد بیرون یکی امام حسین به ذهنم رسید یکی امام زمان و خب البته کلهم نور واحد


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
حامد

چاوشی و انتخابات !

‏نمیدونم چرا وقتی چاوشی میخونه " میگفت ما مرغ شامیم حالا یا بزم عروسی یا مجلس سوگواری" یاد این دعواهای انتخاباتی میفتم

#مردم

#انتخابات96

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حامد

نکته انتخاباتی

ما که صدامون به کاندیداها نمی‌رسه ولی جان هر کیو دوست دارید تو انتخابات از ائمه _علیهم السلام_ خصوصاً هشتمین اماممون مایه نذاریم

همین

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حامد